
Datum:
Donderdag 7 november 2025 van 15.00 - 17.00
Locatie:
De Nieuwe Hommel
Bouw mee met Project Plek, kennismakingsworkshop
Kom kennismaken met Project Plek en andere plekbouwers tijdens de kennismakingsworkshop bij de Nieuwe Hommel!
Project Plek
Project Plek is een kunstproject voor mensen die werken aan hun herstel: Plekbouwers. Het is ook een onderzoek naar hoe creativiteit kan bijdragen aan herstel.
Kom kennismaken!
Ben jij benieuwd of Project Plek iets voor jou is? De kunstenaars organiseren deze kennismakingsworkshop, in samenwerking met Ixta Noa, waarin je meteen creatief aan de slag kan én meer over het project hoort. Meld je aan via renee@ruimtekoers.nl en doe mee.
Door creatief te werken ontdek je jouw kracht én bouwen we samen aan onze plek in de samenleving.
Over project Plek
In Project Plek bedenken, maken en presenteren plekbouwers, mensen die bezig zijn met hun herstel na bijvoorbeeld detentie, verslaving, verlies of dakloosheid, samen met drie kunstenaars, Elky, Uljana en Eric, een creatief Plekdiner. Tijdens dit diner delen zij hun verhaal met publiek.
Meedoen? Stuur een mail met je telefoonnummer naar renee@ruimtekoers.nl